hero
Scroll down

Mental Code - це корпоративний сервіс підбору психологів та психотерапевтів

Залишити запит

Mental Code це перша в Україні онлайн-платформа, що має на меті поєднати два світи: корпоративний бізнес та психотерапію.

Нашою місією є подолання стигми, що й досі існує в питаннях психічного здоров’я, та, зокрема, забезпечення психологічного добробуту на робочому місці шляхом надання організаціям високоякісних психологічних послуг.

Ми ставимо собі за мету надати компаніям робочі інструменти, що допоможуть їм у найбільш вдалий спосіб подбати про ментальний добробут працівників, та одночасно додадуть бізнесу унікальну конкурентну перевагу на ринку.

Наші Цінності

values

Гуманність

Ми віримо, що всі 7,5 млрд людей, що населяють нашу планети, є “нормальними”. Цим ми хочемо сказати, що кожен з нас – неповторний. Щодо ментального здоров’я ми притримуємося того ж принципу.

До кожної людини за будь-яких обставин ми ставимося з повагою та гарантуємо підтримку. 

Ми слухаємо, ми турбуємося, ми розуміємо мову почуттів.

values

Інклюзія

Ми не оцінюємо та не навішуємо ярликів, підтримуючи особистісний шлях кожного до власного добробуту. 

Такий підхід сприяє побудові відносин, заснованих на безпеці та довірі, та спонукає працівників розкриватися та бути собою і на роботі.

values

Відповідальність

Ми несемо відповідальність за всі взяті на себе зобов’язання та наші дії по відношенню до клієнтів, наших спеціалістів, нашої команди та професійних спільнот.

Подбайте про психологічний добробут своїх людей

Запит на додаткову інформацію
svg
Як ви дізналися про нас *обов'язково
Форма підписки на новини
svg
Запланувати зустріч
svg
Як ви дізналися про нас *обов'язково